Szanowni Państwo, wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom

Cennik

W Klinice Leczenia Uzależnień Gedeon Medica oferujemy różne tryby leczenia zalecane osobom uzależnionym na różnym etapie choroby.

Nasze motto:

Wszystko robimy dla zdrowia i życia Pacjenta.


OpisCena
Pobyt stacjonarny, 4 tygodnie10 000 zł
Detoks alkoholowy, 1 doba1150 zł
Detoks narkotykowy, 1 doba1300 zł
Detoks mieszany (alkohol i narkotyki), 1 doba1500 zł
Detoks powyżej 7 dób1050 zł/dobę
Detoks VIP, pokój jednoosobowy2100 zł

Detoks alkoholowy trwa średnio od 3-7 dób. Podczas pobytu pacjent jest konsultowany internistycznie, psychiatrycznie, psychoterapeutycznie i jest pod stałą opieką zespołu pielęgniarskiego. Przy przyjęciu wykonywane są badania laboratoryjne, EKG, test kasetkowy na Covid-19, test w kierunku obecności narkotyków.
Cena 1 doby, to 1150 zł

Detoks narkotykowy trwa średnio od 7-14 dni. Podczas pobytu pacjent jest konsultowany internistycznie, psychiatrycznie, psychoterapeutycznie i jest pod stałą opieką zespołu pielęgniarskiego. Przy przyjęciu wykonywane są badania laboratoryjne, EKG, test kasetkowy na Covid-19, test w kierunku obecności narkotyków.
Cena 1 doby, to 1300 zł

Detoks mieszany tj. narkotykowo-alkoholowy trwa średnio od 7 – 14 dni. Podczas pobytu pacjent jest konsultowany internistycznie, psychiatrycznie, psychoterapeutycznie i jest pod stałą opieką zespołu pielęgniarskiego. Przy przyjęciu wykonywane są badania laboratoryjne, EKG, test kasetkowy na Covid-19, test w kierunku obecności narkotyków. W razie potrzeby ponawiane są konsultacje internistyczne , psychiatryczne, psychoterapeutyczne.
Cena 1 doby, to 1500 zł

Mamy również możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym, wtedy cena jednej doby wynosi 2100 zł.

Pobyt stacjonarny: Leczenie w Klinice Leczenia Uzależnień  optymalnie powinno trwać 3 miesiące. Wieloletnie badania naukowe pokazują, że tyle czasu potrzeba na najlepsze zregenerowanie organizmu od strony psychologicznej i fizycznej.
Cena 4 tygodni terapii wynosi 10000 zł.

Terapia indywidualna: Po zakończeniu leczenia istnieje możliwość kontynuowania terapii w formie spotkań indywidualnych lub terapii online.
Cena sesji terapeutycznej wynosi 200 zł.

Masz jakieś pytania, wątpliwości lub chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


ZadzwońZadzwoń
medica-logo-white

W Klinice Leczenia Uzależnień Zalesie zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, uzależnienia od narkotyków oraz uzależnień behawioralnych (seksoholizm, nałogowy hazard).

Działamy lecząc stacjonarnie – terapia długoterminowa oraz terapia krótkoterminowa (detoks).

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień krzyżowych, oraz uzależnień z diagnozą zaburzeń psychicznych (zaburzenia osobowości, depresja, zaburzenia lękowe).

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny