Pierwsze kroki

Wykonaj ruch w kierunku zmiany

Pierwszy krok


Skoro jesteś na naszej stronie, czy to chcąc pomóc sobie czy bliskiej Ci osobie, to znaczy, że zrobiłeś już pierwszy krok w celu leczenia uzależnienia. W naszym centrum leczymy nie tylko uzależnienie, ale też wszystkie fragmenty życia osoby uzależnionej, aby pomóc jej całościowo.

Historia


Każda osoba ma swoją własną historię, niepowtarzalną i doświadczenie dotyczące tego, jak i dlaczego rozpoczęły się jej problemy z uzależnieniem. Różne czynniki mogą odgrywać wspólną rolę w tym, jak uzależniające wzorce wpływają na zachowanie. Nierealistyczne jest oczekiwanie, że będzie jedna metoda leczenia, która będzie działać dla każdego.

Indywidualne dopasowanie


W naszym centrum leczenia programy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Terapia i zaangażowanie grupowe, indywidualne i rodzinne będą częścią opieki oferowanej na pierwszym etapie. Żaden z naszych klientów nie będzie traktowany jako liczba w grupie, każdy otrzyma niezależne i dokładne konsultacje oraz informacje zwrotne. To, czego możesz oczekiwać od “Zalesie” Gedeon Medica to wysoce spersonalizowany poziom opieki, który wyróżnia się znaczącym i trwałym wpływem na powrót do zdrowia naszych klientów.

Decyzja


Podjęcie decyzji o leczeniu i chęci pozostania trzeźwym jest pierwszym ważnym krokiem leczenia. Jeśli jesteś już na tej stronie, to znaczy, że tego dokonałeś. Teraz zadzwoń do nas. Osoba, z którą będziesz rozmawiał odpowie na Twoje pytania i udzieli Ci informacji o wolnych miejscach i terminach w naszym ośrodku. Jeśli dzwonisz w sprawie kogoś Ci bliskiego lub członka Twojej rodziny pomożemy Ci ustalić, jak zrobić kolejne kroki. Jeśli będziesz potrzebował pomocy w transporcie pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Najważniejsze żebyś do nas dotarł i rozpoczął nowy rozdział swojego życia.


Kontakt
Masz jakieś pytania, wątpliwości lub chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


ZadzwońZadzwoń
medica-logo-white

W Klinice Leczenia Uzależnień Zalesie zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, uzależnienia od narkotyków oraz uzależnień behawioralnych (seksoholizm, nałogowy hazard).

Działamy lecząc stacjonarnie – terapia długoterminowa oraz terapia krótkoterminowa (detoks).

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień krzyżowych, oraz uzależnień z diagnozą zaburzeń psychicznych (zaburzenia osobowości, depresja, zaburzenia lękowe).

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny