Zobacz z czym możemy Ci pomóc

Oferty leczenia uzależnień


Leczenie uzależnienia

Alkoholizm


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, pomagamy w walce z nałogiem alkoholowym. Wykorzystujemy różnorodne narzędzia i metody dostosowane do indywidualnych przypadków.Leczenie uzależnienia

Narkomania


Oferujemy leczenie nałogów od wszelakich substancji, zarówno tych legalnych jak i nie legalnych. Zachowujemy całkowitą dyskrecje oraz pełną anonimowość.Leczenie uzależnienia

Seksoholizm


Nasi specjaliści pomagają przy leczeniu i terapiach dla uzależnionych od seksu.Leczenie uzależnienia

Nałogowy hazard


Uzależnienie od hazardu często rozwija się bardzo powoli. Im wcześniej osoba mająca problem poszuka pomocy, tym skutki nałogowej gry na pieniądze będą mniej drastyczne. Pomożemy Ci zmierzyć się z Twoim problemem i rozpocząć odpowiednie leczenie.Leczenie

Uzależnienia od sportu


Kiedy przyjemność i zdrowy nawyk stają się niebezpieczną obsesją. Pomagamy nauczyć się na nowo czerpać przyjemność ze sportu i nauczyć się rozgraniczać nawyk od przymusu.


Jak o Ciebie dbamy?

NASZ PROCESKonsultacje

PRAWIDŁOWA DIAGNOZA


Dzięki wykwalifikowanej kadrze z dużym doświadczeniem, jesteśmy w stanie zdiagnozować różne przypadki zaburzeń i chorób. Ciągle aktualizujemy swoją wiedzę aby stale korzystać z najlepszych dostępnych narzędzi.


Szeroka oferta

ODPOWIEDNIA TERAPIA


Dzięki bogatej ofercie oraz wysoce wyspecjalizowanym terapeutom i lekarzom, jesteśmy w stanie zaoferować autorski program terapii indywidualnie dopasowany do pacjenta.


Dbamy o Twój sukces

STAŁA OPIEKA


Dbamy o stały kontakt z naszymi pacjentami i wciąż monitorujemy postępy. Każdy przypadek jest traktowany indywidualnie, a wszystkie zalecenia lekarzy dokładnie dokumentowane.

Masz jakieś pytania, wątpliwości lub chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


ZadzwońZadzwoń
medica-logo-white

W Klinice Leczenia Uzależnień Zalesie zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, uzależnienia od narkotyków oraz uzależnień behawioralnych (seksoholizm, nałogowy hazard).

Działamy lecząc stacjonarnie – terapia długoterminowa oraz terapia krótkoterminowa (detoks).

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień krzyżowych, oraz uzależnień z diagnozą zaburzeń psychicznych (zaburzenia osobowości, depresja, zaburzenia lękowe).

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny