O nas

Skorzystaj z całodobowej opieki naszych specjalistów

Jesteśmy butikowym ośrodkiem leczenia uzależnień, który spośród konkurencji wyróżnia się wysoce wykwalifikowanym personelem, który do leczenia uzależnień podchodzi w sposób niesztampowy, autorskim programem terapeutycznym opracowanym przez psychoterapeutów uzależnień rozbudowaną opieką medyczną (internista, psychiatra, hepatolog).

Nasz ośrodek odróżnia się od innych ekskluzywnymi warunkami pobytowymi, w atmosferze ciszy i spokoju. Grupa liczy do 13 pacjentów stacjonarnych, oraz 7 w obrębie detoksu. Pokoje ze względu na bezpieczeństwo i program terapeutyczny są dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe z łazienkami. Pacjenci mogą korzystać z części wspólnych takich jak: sale terapeutyczne, pokoje konsultacyjne, jadalnia, kuchnia z możliwością przygotowania posiłków, pokoju spotkań z rodziną/znajomymi oraz biblioteki, siłowni. Na zewnątrz budynku pacjenci mają do dyspozycji przestronny ogród.Jak o Ciebie dbamy?

NASZ PROCESKonsultacje

PRAWIDŁOWA DIAGNOZA


Dzięki wykwalifikowanej kadrze z dużym doświadczeniem, jesteśmy w stanie zdiagnozować różne przypadki zaburzeń i chorób. Ciągle aktualizujemy swoją wiedzę aby stale korzystać z najlepszych dostępnych narzędzi.


Szeroka oferta

ODPOWIEDNIA TERAPIA


Dzięki bogatej ofercie oraz wysoce wyspecjalizowanym terapeutom i lekarzom, jesteśmy w stanie dobrać terapię, ćwiczenia, konsultacje online lub pobyt w Zalesiu.


Dbamy o Twój sukces

STAŁA OPIEKA


Dbamy o stały kontakt z naszymi pacjentami i wciąż monitorujemy postępy. Każdy przypadek jest traktowany indywidualnie, a wszystkie zalecenia lekarzy dokładnie dokumentowane.

Masz jakieś pytania, wątpliwości lub chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


ZadzwońZadzwoń
medica-logo-white

W Klinice Leczenia Uzależnień Zalesie zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, uzależnienia od narkotyków oraz uzależnień behawioralnych (seksoholizm, nałogowy hazard).

Działamy lecząc stacjonarnie – terapia długoterminowa oraz terapia krótkoterminowa (detoks).

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień krzyżowych, oraz uzależnień z diagnozą zaburzeń psychicznych (zaburzenia osobowości, depresja, zaburzenia lękowe).

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny