Poznaj naszą kadrę:

Kaja Funez-Sokoła

Psycholog specjalista kliniczny, psychoterapeutka, specjalistka terapii uzależnień i współuzależnienia. Przeszkolona w podejściu psychoterapeutycznym Gestalt oraz Egzystencjalnym, w trakcie pracy nad doktoratem. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie w zawodzie zdobywała pracując w Szpitalu Psychiatrycznym, Szpitalu Diabetologii i Endokrynologii, prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym oraz Ośrodku Terapii Uzależnień. W pracy z pacjentem najważniejsze jest dla niej indywidualne podejście, które stosuje dzięki wykorzystaniu metod pracy z różnych nurtów psychoterapeutycznych.

Prowadzi warsztaty oraz wykłady w zakresie prewencji i edukacji na temat zaburzeń odżywiania oraz uzależnień, wspólpracuje z radiem (RDC, Radio Wrocław, Radio ChilliZet, Eskarock) i TV (TVN, TVP2) jako ekspert psycholog i psychoterapeuta.

Autorka publikacji naukowych z zakresu zaburzeń odżywiania i uzależnień oraz zaburzeń osobowości. Współautorka książki „Teczka pracy psychologa i psychoterapeuty“ oraz „Szkolny system wsparcia zdrowia psychicznego w praktyce“.

Masz jakieś pytania, wątpliwości lub chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


ZadzwońZadzwoń
medica-logo-white

W Klinice Leczenia Uzależnień Zalesie zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, uzależnienia od narkotyków oraz uzależnień behawioralnych (seksoholizm, nałogowy hazard).

Działamy lecząc stacjonarnie – terapia długoterminowa oraz terapia krótkoterminowa (detoks).

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień krzyżowych, oraz uzależnień z diagnozą zaburzeń psychicznych (zaburzenia osobowości, depresja, zaburzenia lękowe).

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny